MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 10313338
nr 1031 3338
Sideboard
Teak, längd: 123 cm, djup: 43 cm, höjd: 109 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:58:58
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)